• Обновено
500 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Цвет Кристал Камења 10мм

500 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Цвет Кристал Камења 10мм

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат