• Обновено
Вистински Нов Бесплатен Превозот За Acer Стремат Еден D150 AOD150 KAV10 10.1 LVDS LCD Кабел DC020000H00

Вистински Нов Бесплатен Превозот За Acer Стремат Еден D150 AOD150 KAV10 10.1 LVDS LCD Кабел DC020000H00

DEN 168.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
TSZPY
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Еден D150 AOD150 KAV10
Производи Статус:
Акции
Тип:
кабел
is_customized:
Yes
Нови:
За acer

Купувачи како што избираат