• Обновено
CENINE Алуминиум Тактички Зафат Стојат Држачот за Go pro Додатоци Tripod Monopod Планината за Gopro Камера Херој 3 3+ 4 SJ4000

CENINE Алуминиум Тактички Зафат Стојат Држачот за Go pro Додатоци Tripod Monopod Планината за Gopro Камера Херој 3

DEN 263.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тежина (g):
100
Тип:
Професионални Tripod
Бренд Име:
CENINE
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Број На Модел На:
GP-MO10
Пакет:
No
Име на производ:
Monopod
припаѓаат:
sj4000 додатоци
квалитет:
Бренд Нови
Акции:
Yes
Функција:
Selfie

Купувачи како што избираат