• Обновено
8.27 13mm Широк Сребро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Роденденски Подарок за Мажите за Накит (со Подарок Торба)

8.27 13mm Широк Сребро Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Нараквици Алки Роденденски Подарок за Мажите за Накит (со

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
a42805
Бренд Име:
BONISKISS
Материјал:
Силикони
Должина:
21cm
Функција:
Никој

Купувачи како што избираат