• Обновено
Vnox 9mm Нерѓосувачки Челик ID Хривнија & алка Класичен Сребрена боја со Висок Квалитет Трендовски Накит

Vnox 9mm Нерѓосувачки Челик ID Хривнија & алка Класичен Сребрена боја со Висок Квалитет Трендовски Накит

DEN 182.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Нараквици Тип:
ID Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BR-070
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
моден 2016 година

Купувачи како што избираат