• Обновено
100pcs/многу 20-30мм Сателитски st Кристално Стакло Ноктите Копчето Кристал тока мека торба. Софа ноктите. дијамант тока. Кристал Копчиња

100pcs/многу 20-30мм Сателитски st Кристално Стакло Ноктите Копчето Кристал тока мека торба. Софа ноктите. дијамант

DEN 648.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20mm, 22mm, 25mm, 30mm
Тип На Производ:
Копчиња
Број На Модел На:
Ж-16
Материјал:
Кристално
Функција:
Мие,Еко-Пријателски,Без Никел,Хемиско Чистење
Декорација:
Rhinestones
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Техника:
Опфатени
Копчето Тип:
Фармерки Копчето

Купувачи како што избираат