• Обновено
Масло handpainting без рамка слон масло handpainting сиромашните слоновите ги изгубија своите домови Нов Дизајн рачно изработени уметност

Масло handpainting без рамка слон масло handpainting сиромашните слоновите ги изгубија своите домови Нов Дизајн рачно

DEN 1978.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
50x75cm, 60x90cm, 100x150cm
боја:
Валани платно, Галерија завиткани
Бренд Име:
juwe
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Лен
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
U2M006
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted

Купувачи како што избираат