• Обновено
Супер Патување Комплет, 12 функција во 1 Шрафцигер, Ringtool Светот Повеќето Компактни Мулти-алатка

Супер Патување Комплет, 12 функција во 1 Шрафцигер, Ringtool Светот Повеќето Компактни Мулти-алатка

DEN 179.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Сребрена
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Шрафцигер Сет
Завртка Тип На Глава:
Филипс,Дупчиња,Хексадецимален
Навој На Главата Големина:
како Слика
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
E0024-45
Магнетно:
No
is_customized:
Yes
Со Рачка Или Не:
No
Бренд Име:
QingGear
Пакет:
Под 5Pcs
Големина:
25MM

Купувачи како што избираат