• Обновено
Медицински Стоматолошки Хируршки ENT Loupes Зголемена Очила 4.0 x Зголемување Хируршки Magnifiers бесплатен превозот-1set

Медицински Стоматолошки Хируршки ENT Loupes Зголемена Очила 4.0 x Зголемување Хируршки Magnifiers бесплатен превозот-1set

DEN 5496.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
4.0 X, 4.0 X, 4.0 X
Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
1year
Карактеристики:
хируршки loupes
сертификација:
CE
Број На Модел На:
4.0 X
Зголемување:
4.0 X
работната далечина :
360~420mm
Длабочина на полето:
75mm
Тежина:
65g
агол на гледање:
прилагодлив
боја:
црна,сребрена,црвена

Купувачи како што избираат