• Обновено
ZOCAI НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 0.15 КТ ЗАВЕРЕНА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН 18K РОЗОВО ЗЛАТО ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН W00571

ZOCAI НОВИ ПРИСТИГНУВАЊЕ 0.15 КТ ЗАВЕРЕНА ВИСТИНСКИ ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН 18K РОЗОВО ЗЛАТО ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН W00571

DEN 15359.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
дијамант
Дијамант Јасност:
SI1
Број На Модел На:
W00571
Повод:
Свадба
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Романтични
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Роуз Злато
Метал Печат:
18k
Бренд Име:
ZOCAI
Сертификат Број:
GIC
Бели Дијаманти Боја:
I
Дијамант Карат Тежина:
0.15 КТ
Дијамант Намали:
Многу добро
Пол:
Жените
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат