• Обновено
Hight Квалитет 20ml Патување Мини Преносни Refillable Парфем Parfum Atomizer Спреј Шишиња Празни Шишиња Празни Козметички Контејнери

Hight Квалитет 20ml Патување Мини Преносни Refillable Парфем Parfum Atomizer Спреј Шишиња Празни Шишиња Празни Козметички

DEN 93.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Спецификации:
20ML
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20ml
Број На Модел На:
A-29
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Црвена Сина, Розова Злато Браун Пурпурна во слика
користат за:
парфем шише
Капацитет:
20ML
Make Up примерок Контејнери:
празни парфем шишиња
Големина:
20ML

Купувачи како што избираат