• Обновено
500 GunBlack Акрилик Цвет Пирамида Flatback Кристал Камења, 8mm

500 GunBlack Акрилик Цвет Пирамида Flatback Кристал Камења, 8mm

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат