• Обновено
200 Сина Акрилик Flatback Кристал Фацетирани Круг Камења 12mm Нема Дупка

200 Сина Акрилик Flatback Кристал Фацетирани Круг Камења 12mm Нема Дупка

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат