• Обновено
2017 Велосипедизам седло велосипед НОВИ СТП Кожни седишта одговара за патот велосипед sadde планинскиот Патот велосипед седло MTB saddles велосипед седишта

2017 Велосипедизам седло велосипед НОВИ СТП Кожни седишта одговара за патот велосипед sadde планинскиот Патот велосипед

DEN 507.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

корисникот:
Мажи
Големина:
27.5*15cm
Број На Модел На:
J-374
Употреба:
Патот Велосипеди
Бренд Име:
BIKELEE
is_customized:
Yes
категорија:
Пред Седиштето Мат
Школка Материјал:
Пластични/ПВЦ
Производ 1:
јаглерод седло
производот 2:
Седиште за велосипед
Производ 3:
Седло за точак
производот 4:
selim
Боја:
8color
Нето тежина:
за 293g
Место на Потекло:
Кина (Копно)
категорија:
Пред Седиштето Мат
Употреба:
Патот Планина
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат