• Обновено
НОВА за Penta Отворот за контрола на к-50 K-30 K50 K30 електромагнетни серпентина

НОВА за Penta Отворот за контрола на к-50 K-30 K50 K30 електромагнетни серпентина

DEN 237.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
SLR Формат:
Целосна Рамка
Стабилизација На Слика:
No
Број На Модел На:
K50 K30
Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше

Купувачи како што избираат