• Обновено
Бесплатен Превозот 700pcs 8мм Виолетова Рамен Круг Кристално Стакло Монистра Шарм Spacer Монистра За Накит Одлуки Корист Хривнија DIY Монистра

Бесплатен Превозот 700pcs 8мм Виолетова Рамен Круг Кристално Стакло Монистра Шарм Spacer Монистра За Накит Одлуки

DEN 564.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.5g/piece
Број На Модел На:
Кристал Лабава Монистра 134
Големина на:
8мм
боја:
Виолетова
Материјал:
кристално стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Одлуки Занает Ѓердан Хривнија DIY
Монистра стил:
Diy Монистра Шарм Стаклени Монистра За Изработка На Накит
is_customized:
Yes (abalorios)
Обликот:
станот круг

Купувачи како што избираат