• Обновено
бесплатен превозот 12-24V LED дигиталните Контролери со АНТЕНСКИ 6key Далечински управувач, поддршка UCS1903,LPD6803,TM1804,TM1809,TM1812,WS2811, WS2801

бесплатен превозот 12-24V LED дигиталните Контролери со АНТЕНСКИ 6key Далечински управувач, поддршка UCS1903,LPD6803,TM1804,TM1809,TM1812,WS2811,

DEN 523.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
RGB Controler
Копчето Број:
6
сертификација:
CE,RoHS
боја:
Бела
Напон:
12-24V
Извор На Енергија:
DC
Режим На Конекција:
заеднички анодна
Бренд Име:
Kugalite

Купувачи како што избираат