• Обновено
500 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mm

500 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mm

DEN 98.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат