• Обновено
Бесплатен Превозот 4mm Прилично Природни Кафеава Лушпа ЧЕТКА Тркалезна Форма DIY Камења Лабава Монистра Влакно 15 Накит Додаток w1040

Бесплатен Превозот 4mm Прилично Природни Кафеава Лушпа ЧЕТКА Тркалезна Форма DIY Камења Лабава Монистра Влакно 15

DEN 94.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Дијаметар:
4mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
1
Број На Модел На:
w1040
Бренд Име:
IUXURYGEM-TOUCH
Материјал:
Школка
Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат