• Обновено
бесплатен превозот класична бела свон балет туту,професионални балетски туту за девојки палачинка туту балет costumesBT9035

бесплатен превозот класична бела свон балет туту,професионални балетски туту за девојки палачинка туту балет costumesBT9035

DEN 5736.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom size
Бренд Име:
SWTUTU
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9035
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Стил:
Балет Танц
Возрасни големина:
XS/S/M/L/XL/2XL
Детето големина:
8/10/12/14/16
Почетна страница:
www.swangirl-dance.com
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulles

Купувачи како што избираат