• Обновено
100x 400x 1200x Образовни Науки Комплет Деца Студент Играчка Микроскоп Поставите Роденден Образовни Подарок

100x 400x 1200x Образовни Науки Комплет Деца Студент Играчка Микроскоп Поставите Роденден Образовни Подарок

DEN 1891.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Бренд Име:
SRATE
Drawtube:
Monocular
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Карактеристики:
Преносни
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
STX1200Kids Студент играчка микроскоп сет
Место на Потекло:
Henan, Кина (Копно)
окулар:
10x-20x
Цел:
5x ,20x ,60x
боја:
Сребро + црна
Зголемување:
100X, 400X, 1200X
димензија:
18x23x7cm
Материјал :
Метални,Пластични Тело,Стакло
Осветлување:
1 сијалица светлина
Батеријата:
2 АА Батерии (Не се вклучени за безбедност)
Зголемување На Односот На:
10x-20x

Купувачи како што избираат