• Обновено
USB WIFI адаптер 150Mbps usb wifi dongle RT3070 чипсет поддршка DVR /ТВ со antana

USB WIFI адаптер 150Mbps usb wifi dongle RT3070 чипсет поддршка DVR /ТВ со antana

DEN 792.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
EDUP
Интерфејс Тип:
USB
Примена:
Десктоп
Тип:
Безжичната
Вид:
Внатрешна
Преносот Го Оценувате:
150Mbps
Безжичен Протокол:
802.11 a/b,802.11 b,802.11 g,802.11 n
Број На Модел На:
VJ-1503A

Купувачи како што избираат