• Обновено
FreeShipping! Долг живот РАНЛИВИТЕ 4.0 ibeacon NRF51822 iBeacon uuid програмабилни ibeacon модул

FreeShipping! Долг живот РАНЛИВИТЕ 4.0 ibeacon NRF51822 iBeacon uuid програмабилни ibeacon модул

DEN 360.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
wellcore
Број На Модел На:
W917N
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Модел:
W917N Bluetooth iBeacon
Главната чип :
NRF51822
Систем :
IOS 7.0, Андроид 4.3 или над
Работен опсег :
100
Големина:
73*36*36mm
Батеријата:
ER26500-9500mAH
Траење На Батеријата :
10 години
Примена:
Безжична Контрола
is_customized:
YES
Компатибилен:
Конзола За Игри

Купувачи како што избираат