• Обновено
Персоналните Круг Блок Лопез И Од Неодамна Прстени Врежани 3 Розово Злато Боја Иницијали Прилагодено Monogrammed Прстен 0.59

Персоналните Круг Блок Лопез И Од Неодамна Прстени Врежани 3 Розово Злато Боја Иницијали Прилагодено Monogrammed Прстен

DEN 719.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Бренд Име:
AILIN
Поставување Тип:
Никој
Површината Ширина:
5mm
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SN01437095
Материјал:
925 Sterling silver
Писма:
До 3 Букви
Бендот широк:
5mm (0.2)
Боја:
роуз злато позлатен
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Стил:
Романтични

Купувачи како што избираат