• Обновено
Моден машка Кожа види Кварц Бизнис Brife Часовници Аналоген Часовник Hight Квалитет Топла Продажба Круг Dial Унисекс Часовници Relojio

Моден машка Кожа види Кварц Бизнис Brife Часовници Аналоген Часовник Hight Квалитет Топла Продажба Круг Dial Унисекс

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
36mm
Случај Обликот:
Круг
Број На Модел На:
WOMAGE 1420 ВИДИ
Бренд Име:
WoMaGe
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Стил:
мажите машката кожа не логото види
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Карактеристики:
стилски, повик,кратко,неврзан
Бои:
златна,бела, црна,sliver
Материјал:
кварц, кожа,очила
пол и rexo:
мажите, машки masculino hombre mens унисекс
occasione:
За роденден фестивал подарок Партија училиште улица шоу
Објектот Type1:
топла продажба !!! Види Orologi Sportivi
Објектот Type2:
моден moda klocka Armbanduhren
Dial Екранот:
Аналогни

Купувачи како што избираат