• Обновено
Мода за Мажи Нерѓосувачки Челик Плетенка Кожа Љубов Белегзија Алка Црн Череп Готски Крстот Роденденски Подарок (со Подарок Торба)

Мода за Мажи Нерѓосувачки Челик Плетенка Кожа Љубов Белегзија Алка Црн Череп Готски Крстот Роденденски Подарок (со

DEN 376.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Мажи
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Должина:
18cm
Поставување Тип:
Тензија Планината
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Бренд Име:
BONISKISS
Ширина:
10mm

Купувачи како што избираат