• Обновено
Нов и оригинален E3ZG-T61 OMRON Фотоелектрически switch Фотоелектрически сензор 2M 12-24VDC

Нов и оригинален E3ZG-T61 OMRON Фотоелектрически switch Фотоелектрически сензор 2M 12-24VDC

DEN 552.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
E3ZG-T61
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE
Број На Модел На:
E3ZG-T61
Карактеристики:
12-24VDC 2M
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1
Тип На Прекинувач:
Фотоелектрически Префрлате

Купувачи како што избираат