• Обновено
Argedo 20MHz Бран DDS Функција Сигнал Генератор 2.4LCD Произволни Бранови Dual Channel #BV294 #SD

Argedo 20MHz Бран DDS Функција Сигнал Генератор 2.4LCD Произволни Бранови Dual Channel BV294 SD

DEN 2517.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Argedo
DIY Материјали:
Електрични
Големина На Дисплеј:
3.0 - 4.9 Инчи

Купувачи како што избираат