• Обновено
Collare Трендовски S Писмо Накит за Жените Нараквици Жолто злато боја Гроздобер Ткаенината Нараквици Накит трговија на Големо H511

Collare Трендовски S Писмо Накит за Жените Нараквици Жолто злато боја Гроздобер Ткаенината Нараквици Накит трговија

DEN 314.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
H511
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
Collare
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат