• Обновено
Бебе Девојки Chiffon Меки Pettiskirts Туту Здолништа Деца Девојка Принцеза Здолниште Летна Облека На Децата Облека Слободен Пад Превозот

Бебе Девојки Chiffon Меки Pettiskirts Туту Здолништа Деца Девојка Принцеза Здолниште Летна Облека На Децата Облека

DEN 455.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Лак
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Бренд Име:
Lisianthus
Материјал:
Најлон,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
Бал
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
TQB0052

Купувачи како што избираат