• Обновено
1000 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Ѕвезда Кристал Камења 6mm

1000 Мешана Боја Акрилик Flatback Фацетирани Ѕвезда Кристал Камења 6mm

DEN 126.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат