• Обновено
500 Јасно Акрилик Flatback Фацетирани Коњ Око Кристал Камења 12X3mm

500 Јасно Акрилик Flatback Фацетирани Коњ Око Кристал Камења 12X3mm

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат