• Обновено
JIGU ORIGNAL лаптоп батеријата 00NY490 00NY491 00NY492 00NY493 SB10H45075 SB10H45076 SB10H45077 ЗА ЛЕНОВО за ThinkPad P50

JIGU ORIGNAL лаптоп батеријата 00NY490 00NY491 00NY492 00NY493 SB10H45075 SB10H45076 SB10H45077 ЗА ЛЕНОВО за ThinkPad

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Леново
Батеријата Напон:
15v
Број На Модел На:
00NY490
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Тип На Производ:
Пакет:
Гаранција:
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат