• Обновено
Гроздобер Нерѓосувачки Челик Готски Черепот Кожа Хривнија Biker машки Пол, Боја Црна, Сребрена, 7 Инчен Должина pulseira homens

Гроздобер Нерѓосувачки Челик Готски Черепот Кожа Хривнија Biker машки Пол, Боја Црна, Сребрена, 7 Инчен Должина pulseira

DEN 227.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Поставување Тип:
Тензија Планината
Должина:
18cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
a42811
Бренд Име:
BONISKISS
Материјал:
кожа
Функција:
Никој

Купувачи како што избираат