• Обновено
2017 Нови Оригинални Podofo А1 Мини Автомобили DVR Камера Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор Ноќ Визија Цртичка Cam

2017 Нови Оригинални Podofo А1 Мини Автомобили DVR Камера Dashcam Full HD 1080P Видео Registrator Рекордер G-сензор

DEN 655.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Sd Мемориска Картичка:
DVR со 8G Картичка, DVR со 16G Картичка, DVR со 32G Картичка, DVR само
Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
AV Надвор,USB2.0,HDMI
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Руски,Шпански,Кинески (Традиционалните),Италијански,Француски,Јапонски,Германски,Русија,Англиски,Португалски,Корејски
Видео Формат:
AVI
Специјални Функции:
Микрофон,Led Дисплеј,Движење Откривање,во Реално Време Надзор,Анти-Вибрации,Време и Датум Екран,Циклус на Снимањето,G-sensor,Цикличното Снимањето,Ноќ Визија,Led Светло
Видео Кодот:
MJPG
GPS logger:
Никој
Батеријата:
Вграден-во
Големина На Дисплеј:
2.4
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Број На Леќи:
1
Бренд Име:
podofo
Оригиналниот Пакет:
Yes
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Пиксели:
500Mega
Камерата Резолуција:
1920x1080
Слики Сензор:
1/4 Боја Cmos
Агол На Гледање:
140°
Макс Надворешна Меморија:
32g
Рамки Во Секунда:
30
Екранот Размер:
4
Екран На Допир:
No
Чипсет Производител:
Topbox
Автомобил Производител:
Акура, Aston Martin, Audi

Купувачи како што избираат