• Обновено
Хируршки лупа 3.5 x стоматолози хирург хирургија зголемувачот loupe бесплатен превозот-1set

Хируршки лупа 3.5 x стоматолози хирург хирургија зголемувачот loupe бесплатен превозот-1set

DEN 4392.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Светилка Основи
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
3.5 x
Карактеристики:
хируршки loupes
сертификација:
CE
Зголемување:
3.5 x
работната далечина :
36-42cm
Тежина:
47g
поле на поглед:
65mm
агол на гледање:
прилагодлив

Купувачи како што избираат