• Обновено
Xpower - НЕО ХРОМ 20 ПАРЧИЊА/set 40MM M12X1.5 Д1-SPEC JDM ТРКАЛА ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ЗА ХОНДА АКУРА ГРАЃАНСКИ ИНТЕГРА НОВИ(P:1.5 L:40MM)

Xpower - НЕО ХРОМ 20 ПАРЧИЊА/set 40MM M12X1.5 Д1-SPEC JDM ТРКАЛА ПОВЛЕЧИ ОРЕВ ЗА ХОНДА АКУРА ГРАЃАНСКИ ИНТЕГРА НОВИ(P:1.5

DEN 216.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Висина:
5inch
Бренд Име:
JDMSPEED
Име На Модел:
L1 1.5
Објектот Ширина:
10inch
Година:
1988-2013
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил Направи:
Универзална
Објектот Должина:
10inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Тежина:
0.8kg

Купувачи како што избираат