• Обновено
бесплатен превозот DMX512 декодер DC12-24V 6A*3channel со АНТЕНСКИ 20key далечинскиот

бесплатен превозот DMX512 декодер DC12-24V 6A*3channel со АНТЕНСКИ 20key далечинскиот

DEN 628.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
RGB Controler
Копчето Број:
20
сертификација:
CE
боја:
Црна
Напон:
12-24V
Извор На Енергија:
DC
Бренд Име:
Kugalite

Купувачи како што избираат