• Обновено
3.7 V литиум полимер батерија 401230 браун За jabra Bluetooth слушалки батерија 120 м-р 041230 Батерија Li-ion Cel

3.7 V литиум полимер батерија 401230 браун За jabra Bluetooth слушалки батерија 120 м-р 041230 Батерија Li-ion Cel

DEN 518.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Број На Модел На:
полимер батерија
Тип:
Стандардна Батерија
Бренд Име:
yorwats
Функција:
Батерија
Напон:
3.7V
Состојба:
100% нови
Количина:
1pcs
Место на Потекло:
Кина
Заштита:
pcb
Услуга:
Продавница гаранција

Купувачи како што избираат