• Обновено
Godox PB960 Флеш Моќ Батеријата Пакет Портокал 4500mAh +Power Кабел Cx За CANON Speedlite

Godox PB960 Флеш Моќ Батеријата Пакет Портокал 4500mAh +Power Кабел Cx За CANON Speedlite

DEN 3414.24

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Godox
Број На Модел На:
PB960-Cx1
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат