• Обновено
Голема-Мувла Долга Коса Дама Сапун Мувла Украсување Овална Силиконски Калап За DIY Сапун

Голема-Мувла Долга Коса Дама Сапун Мувла Украсување Овална Силиконски Калап За DIY Сапун

DEN 278.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
GS380
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Потекло:
Кина
боја:
Пинк
големина на мувла :
80*60*35mm
тежина на мувла :
100 Грама
Пакет:
Меур торба

Купувачи како што избираат