• Обновено
Collare Гроздобер Пол Мажи/ Жени Мода Накит трговија на Големо Златна Боја 22 MM Широк Синџир Нараквици Алки H512

Collare Гроздобер Пол Мажи/ Жени Мода Накит трговија на Големо Златна Боја 22 MM Широк Синџир Нараквици Алки H512

DEN 372.48
DEN 372.00 -0 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
H512
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
Collare
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат