• Обновено
Медицински Стоматолошки Хируршки ENT Loupes Зголемена Очила 3.0 х Зголемување Хируршки Magnifiers бесплатен превозот-1set

Медицински Стоматолошки Хируршки ENT Loupes Зголемена Очила 3.0 х Зголемување Хируршки Magnifiers бесплатен превозот-1set

DEN 4056.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Светилка Основи
Број На Модел На:
3.0 X
Гаранција:
1 година
Карактеристики:
хируршки loupes
сертификација:
CE
Зголемување:
3.0 X
работната далечина :
36-42cm
Тежина:
46g
Рамка:
метална рамка БП fframe
агол на гледање:
прилагодете

Купувачи како што избираат