• Обновено
250 Сребро Акрилик Фацетирани Срцето Flatback Кристал Камења 8X8mm

250 Сребро Акрилик Фацетирани Срцето Flatback Кристал Камења 8X8mm

DEN 102.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Купувачи како што избираат