• Обновено
9 Кеси Убодни Кука Намамат Одлуки Материјал Летаат Врзување Holographic Flashabou 1/69 Ширина Летаат Риболов Намамат Врзување Материјал

9 Кеси Убодни Кука Намамат Одлуки Материјал Летаат Врзување Holographic Flashabou 1/69 Ширина Летаат Риболов Намамат

DEN 205.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Flashabou
Род Материјал:
FRP Род
Со Backrest или Не:
No
Бренд Име:
MAXIMUMCATCH
Со Стигнале Нога или Не:
No
Род Должина:
2.7 m
Риболов Прачка Категорија:
Мува Риболовен Стап
Позиција:
Поток
Материјал:
Пластични
боја:
Повеќе
Должина :
30cm
Капацитет :
150pcs/торба
Додатоци Тип:
Други Додатоци

Купувачи како што избираат