• Обновено
Луксузна Ретро СТП Кожа + Паричникот прекривачот Случај За Samsung Галакси Core 2 G355H СМ-G355H G355 G3559 Случај телефон Coque Fundas

Луксузна Ретро СТП Кожа + Паричникот прекривачот Случај За Samsung Галакси Core 2 G355H СМ-G355H G355 G3559 Случај

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
DOREXLON
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
дизајн:
Сјајни,Бизнис,Гроздобер
Големина:
For Samsung Galaxy Core 2 G355H SM-G355H G355 G3559
Карактеристики:
Картичка & Пари Слот + Стојат Дизајн
design1:
Бизнис,Гроздобер
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
feature1:
Луксузна Ретро Filp Паричникот Картичката во Држачот Со Стојат Функција случај
Design2:
Држачот На Паричникот Прекривачот Случај
feature2:
Луксузен стил, удобно допир
Услуга:
Check one by one пред превозот
боја:
Црна,Сина,Кафена,Златна,Роуз
Пад на превозот:
Поддржани
мешана боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка

Купувачи како што избираат