• Обновено
Бесплатен превозот!! тркалезна форма ангел девојка украсување сапун силиконски калап ,силикони bakeware , готвење алатки,силиконски калап

Бесплатен превозот!! тркалезна форма ангел девојка украсување сапун силиконски калап ,силикони bakeware , готвење

DEN 278.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GS378
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
is_customized:
Yes
Сертификат:
SGS/ФДУ

Купувачи како што избираат