• Обновено
S-XL Жолта Црвена Мода Жените Мрачно Ракави Мини Фустан Партија Секојдневен Облечи Гроздобер Симпатична Стил на Летна Облека на Жените A20

S-XL Жолта Црвена Мода Жените Мрачно Ракави Мини Фустан Партија Секојдневен Облечи Гроздобер Симпатична Стил на Летна

DEN 282.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Силуета:
А-Линија
Стил:
Повик
Број На Модел На:
GG-011753
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Lisingtool
Sleeve Стил:
Редовни
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Деколте:
Плоштад Јака
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Стил:
Повик Бохемски
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
одговараат за:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Шарени
боја:
Жолта,Црвена
Големина:
S M L XL

Купувачи како што избираат