• Обновено
TWOHEARTSGIRL Црна Galarxy 3D Печатење Момчиња Мини Гласник Кеси Прилагодливи Училиште Рамо Кеси Солидна Шема Crossbody Кеси

TWOHEARTSGIRL Црна Galarxy 3D Печатење Момчиња Мини Гласник Кеси Прилагодливи Училиште Рамо Кеси Солидна Шема Crossbody

DEN 311.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Шаблон Тип:
Пејзаж
Бренд Име:
twoheartsgirl
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Цвеќиња
Пол:
Момчиња
Обликот:
Satchels
Главен Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
E
Обвивка Материјал:
Полиестер
Повод:
Разноврсна
Број на Рачки/Ремени:
единствен/прилагодите
Тврдост:
Мека
Обликот:
Повик Tote
Шаблон Тип:
Солидна печатење
Чанти Тип:
студентот мини рамо кеси
Стил:
децата мода Messenger-торба
Внатрешни работи:
мобилен телефон џеб/слот за внатрешни работи џеб/Внатрешни работи Оддел
боја:
Црна

Купувачи како што избираат