• Обновено
HONGGE 1 Buc Автомобил Vehicl Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 100 Quattro 200 90 A4 A6 1998-1999 012 409 191 Д 012 409 191D 012409191D

HONGGE 1 Buc Автомобил Vehicl Брзина Сензор За ФОЛКСВАГЕН Passat 100 Quattro 200 90 A4 A6 1998-1999 012 409 191 Д

DEN 286.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Повторливост:
силна
Чувствителност:
Висок
Тип На Сензор:
Холцер
линеарна:
Други
Резолуција:
силна
Бренд Име:
HONGGE
Мерен Опсег:
1 М
Hysteresis:
Други
Производ Дел Број:
012 409 191 Д 012409 91D
за автомобил:
ФОЛКСВАГЕН Passat,A4,A6,
Посебна функција:
фолксваген брзина сензор
Материјал:
Пластични
производител:
ФОЛКСВАГЕН Passat,A4,A6,Passat,A4

Купувачи како што избираат